Image Alt

Novinky

Projekt HORTUS ARTIS 2022 - cyklus komorných koncertov v Záhrade Domu Albrechtovcov z verejných zdrojov podporil: Fond na podporu umenia - hlavný partner projektu Projekt ďalej finančne podporili: Bratislavský samosprávny kraj mesto Bratislava Hudobný fond SOZA - Slovenský ochranný zväz autorský Sociálny a kultúrny fond SOZA a Veľvyslanectvo Spolkovej republiky Nemecko v Bratislave Koncert Quintetti per Chitarra e Archi sa uskutočnil v spolupráci s Talianskym kultúrnym inštitútom v Bratislave Mediálny partner: Hudobný život Ďakujeme všetkým partnerom, priateľom a priaznivcom za podporu a tešíme sa na stretnutie v záhrade umenia v lete 2023, na 4. ročníku HORTUS ARTIS 2023!

Čerství držitelia ocenenia Ceny Anděl za Slovenský album roka 2021, ktoré dvojici Lash&Grey udelila Česká hudobná akadémia za nahrávku Blossoms Of Your World, sa znovu predstavia v záhrade Domu Albrechtovcov. Po úspešnom vydaní dvoch hudobných albumov sa môžete tešiť aj na premiérové uvedenie nových skladieb Kristíny Mihaľovej a Jakuba Šedivého v jedinečnej atmosfére augustového večera pod čerešňou. Vstupenky sú k dispozícii v sieti ticketportal Jednotné vstupné 12€ https://www.ticketportal.sk/event/Lash-Grey?id_partner=523 Vaše ALBRECHT FORUM

Viac ako 500 záhrad nachádzajúcich sa v 23 európskych krajinách otvára svoje brány od piatka 3.júna do nedele 5. júna 2022, aby spoločne oslávili význam parkov a záhrad pre našu spoločnosť. Európske krajiny zdieľajú spoločné zelené dedičstvo reflektujúce vkus a know-how záhradníkov, botanikov i umelcov, ktorí cestovali a šírili záhradné umenie po celom kontinente. Štrnásty ročník festivalu sa uskutoční v dňoch 3. až 5. júna. Dom Albrechtovcov so svojou záhradou sa zúčastňuje na podujatí po tretí raz a dvere pre návštevníkov otvoríme v piatok a počas víkendu od 10.00 do 18.00 Vaše ALBRECHT FORUM, o.z.

ALBRECHT FORUM, o.z. Na vŕšku 1 811 01 Bratislava info@albrechtforum.eu +421 908 709 895, +421 905 871 868